088 321 8000 info@vertic.nl Inloggen portal
Veilig op
Hoogte

Valbeveiliging op het dak

Valbeveiliging op het dak ter voorkoming van valgevaar kent vele oplossingen. Om veilig en comfortabel op hoogte werkzaamheden te kunnen verrichten is het belangrijk dat de juiste valbeveiliging op het dak is aangebracht.

Expert in valbeveiliging voor daken

VERTIC is als specialist in veiligheidssystemen al vele jaren actief op het gebied van valbeveiliging. Voor elk dak heeft VERTIC een product tegen valgevaar. Zoals het ALTILINE staalkabeltraject waarmee veilig en comfortabel op het dak kan worden gewerkt. Ook het aanbrengen van de valbeveiliging systemen is een specialisme. Immers het monteren en gebruiken van de valbeveiliging op het dak mag de constructie niet beschadigen.

Comfortabel en gecertificeerd

De veiligheidsadviseurs en ingenieurs van VERTIC hebben met hun jarenlange ervaring en uitgebreide kennis hiervoor uitstekende oplossingen bedacht. Valbeveiliging van VERTIC voldoet en overtreft de veiligheidsnormen. Daarnaast zijn de producten voor diegene welke op hoogte moeten werken ook zeer prettig in gebruik.

Johan Batens

”Bij mij kun je terecht voor: alle vragen over valbeveiliging, ik maak graag een afspraak voor advies op locatie.”

Neem contact op met: Johan Batens | johan.batens@vertic.nl | 088 - 321 8003

Richard Philips

”Bij mij kun je terecht voor: een samenwerking met VERTIC.”

Neem contact op met: Richard Philips | richard.philips@vertic.nl | 088 - 321 8002

Ricardo Boeseken

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over hekwerken en maatwerkoplossingen.”

Neem contact op met: Ricardo Boeseken | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Ricco van der Toorn

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Ricco van der Toorn | info@vertic.nl | 088 - 321 8000

Mike Attevelt

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over railsystemen en training- en opleidingsmogelijkheden.”

Neem contact op met: Mike Attevelt | mike.attevelt@vertic.nl | 088 - 321 8004

Marco Ritzen

”Bij mij kun je terecht voor: alle logistieke zaken en de keuring & inspectie van Persoonlijke BeschermingsMiddelen.”

Neem contact op met: Marco Ritzen | marco.ritzen@vertic.nl | 088 - 321 8006

Otto Bogaartz

”Bij mij kun je terecht voor: advies over valbeveiliging, het maken van een afspraak op locatie en de status van aanbiedingen en orders.”

Neem contact op met: Otto Bogaartz | otto.bogaartz@vertic.nl | 088 - 321 8008

George Philips

”Bij mij kun je terecht voor: maatwerkoplossingen en alles over regelgeving op het gebied van veilig werken op hoogte.”

Neem contact op met: George Philips | george.philips@vertic.nl | 088 - 321 8001

Michael Stolker

”Bij mij kun je terecht voor: technische vragen over veiligheidslijnen en borgingspunten.”

Neem contact op met: Michael Stolker | info@vertic.nl | 088 - 321 8000
Service en kwaliteit
Persoonlijk advies
Specialist in valbeveiliging
Snelle & actieve levering
Uitgebreid assortiment